Home » Leerlingen Were Di Drie brengen indrukwekkende dansvoorstelling over pesten

Leerlingen Were Di Drie brengen indrukwekkende dansvoorstelling over pesten

Geplaatst: 27 januari 2026

Leerlingen van Were Di 3 stonden onlangs in het teken van Namasté, een indringende dansvoorstelling over buitensluiting en pesten. De voorstelling is ontwikkeld door dansschool LaToJa en vertelt het verhaal van één persoon die net even anders is dan de rest en daarmee buiten de groep valt.

Na twee succesvolle uitvoeringen in Theater De Hofnar in Valkenswaard, zocht choreograaf Geerten Linsen de samenwerking met Were Di. Samen met Martine van Winkel ontstond zo Namasté. Leerlingen werkten gedurende twee volledige periodes intensief toe naar de voorstelling. Niet alleen in de repetities, maar ook in andere lessen stond het thema pesten centraal.

Volgens Martine van Winkel heeft het hele proces geleid tot iets bijzonders: “Er is een ontzettend hechte groep ontstaan, in beide groepen. Dat is iets waar de leerlingen ook ná de voorstelling nog lang plezier van gaan hebben.”

Wat Namasté extra bijzonder maakt, is dat de leerlingen veel meer deden dan alleen dansen. Zij waren ook verantwoordelijk voor decor, techniek en beeldregistratie.

Bekijk hier het videoverslag, gemaakt door Studio24.

Bron: Valkenswaard24.

Meer nieuws