In de cel (- slechts op bezoek)

Bij het spel Monopoly kun je in de gevangenis belanden, door eigen toedoen en dan is het voor langere tijd, of door toeval en dan ben je 'slechts op bezoek'. Zo is het in het gewone leven ook, en dat merkten de leerlingen van Vmbo GT-3.

Dinsdag 28 januari vond de profielkeuzedag plaats. De leerlingen brachten leuke en bovenal leerzame bezoekjes aan bedrijven en werkgevers rondom onze school. In de namiddag hebben de leerlingen hier een poster over gemaakt die ’s avonds in de aula werd gepresenteerd aan de trotse ouders. Hopelijk heeft deze dag ze weer een stapje in de goede richting geholpen in hun profielkeuze voor GT4!

Onze leerlingen konden dus, ook tot hun eigen opluchting, weer snel weg uit de cel. Ze bekeken een heuse politiebus - een stuk interessanter!

Website door Webtraders