En ook een drone!

De kenner ziet het waarschijnlijk meteen: fruitbomen.

Maar voor veel volwassenen, in ieder geval de schrijver van dit artikeltje, is het niet zo vanzelfsprekend. Voor onze leerlingen al helemaal niet.

En wat doen die fruitbomen dan op het terrein van Were Di? Dat vraagt wat uitleg.

Were Di werkt samen met het regionale bedrijfsleven, instellingen, organisaties en de overheid in het Opeduca-project. Daarbij gaan de leerlingen zelf aan de slag met actuele onderwerpen en ontwikkelingen: het gaat om het leren voor duurzame ontwikkeling.

Vanuit dit project werden alle onderwijsteams in de gelegenheid gesteld hulpmiddelen voor het onderwijsproces aan te schaffen. Dus kwamen er 3d-brillen, een 360 gradencamera, EV-3 'bricks' om te leren programmeren, een drone en appel- en perenbomen. Dank je wel, Opeduca!

Zo kunnen onze leerlingen wat opsteken over het dichtbije stukje natuur dat half april in bloei staat ...

Website door Webtraders